Środa, 18 Październik 2017
 

Z ostatnich dni
NOWA KSIĄŻKA - "JUDAIZM BEZ TAJEMNIC"


Książka, którą Wy pomogliście nam stworzyć!
Judaizm-bez-tajemnic_d.jpg
Z satysfakcją informujemy naszych Czytelników, że krakowskie Stowarzyszenie Pardes we współpracy z naszym Stowarzyszeniem opublikowało książkę "Judaizm bez tajemnic" stanowiącą zbiór odpowiedzi na ponad czterysta pytań dotyczących zagadnień związanych z judaizmem, które ukazały się w ciągu ostatnich czterech lat na naszej stronie.

Książkę można zamawiać już teraz z wielu księgarni internetowych, których skróconą listę zamieszczamy poniżej.

"Judaizm bez tajemnic", w opracowaniu naukowym Pawła Jędrzejewskiego, z przedmową rabina Sachy Pecarica, zawiera uzupełnione i poszerzone odpowiedzi dotyczące tych tematów, które uznaliśmy za najbardziej interesujące i istotne wśród poruszanych w blisko tysiącu pytań zadanych nam przez Państwa. 

Zachęcamy do lektury; wielu z Państwa odnajdzie tam zadane przez siebie pytania, które  umożliwiły nam  realizację naszego głównego założenia: stworzenia  wielowymiarowej  prezentacji podstawowych zagadnień judaizmu. Bez Was - naszych Czytelników - i Waszego aktywnego udziału w działalności naszej strony internetowej, nie byłoby tej książki. We wstępie do niej dziękujemy Państwu za pomoc i współpracę.

Od czasu, gdy rozpoczęliśmy naszą działalność w roku 2005, opublikowaliśmy broszury dotyczące uświęcania Szabatu (dwa wydania), święta Pesach (również dwa wydania) oraz nowe tłumaczenie Hagady na Pesach. Publikacje te były dostępne bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. W przypadku "Judaizmu bez tajemnic" niska cena tej ponad 500 stronicowej książki została skalkulowana w ten sposób, że ani Stowarzyszenie 614. Przykazania, ani nikt z jego współpracowników, nie odnoszą żadnych materialnych korzyści z pracy przy jej tworzeniu i z jej sprzedaży. Stanowi to dla nas powód dodatkowej satysfakcji.


Stowarzyszenie 614. Przykazania

Los Angeles, 3 lipca 2009 roku.

.................


Księgarnia Żydowska Jarden

Firma księgarska Jacek Olesiejuk

lideria.pl

Chrześcijański Sklep Internetowy coolshop.pl

Empik

Księgarnia Internetowa Gandalf

Sklep internetowy amazonka.pl

Sklep internetowy Dobry Skarbiec

Tora Pardes

..............


nowość:

ZOBACZ NASZĄ WIZYTÓWKĘ NA FACEBOOKU

i dołącz do nas

Aktualności


Nowe Projekty


Ostatnie pytania


Nowe artykuły

Lombard Bytom Ruda Śląska Skup złota